O firmie

Firma Idea s.c. funkcjonuje na rynku usług elektrycznych od 1997 roku.

Kilkanaście lat pracy pozwoliło nam na zebranie doświadczenia i wiedzy, którą nieustannie staramy się rozwijać. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom usługi orazi produkty nie tylko funkcjonalne i niezawodne, ale również nowoczesne i estetyczne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • Kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy, remontów i przeglądów instalacji elektrycznych, odgromowych, teletechnicznych, komputerowych, sieci kablowych, stacji i linii elektroenergetycznych, oświetlenia wnętrzowego i zewnętrznego
  • Badania i pomiary odbiorcze, eksploatacyjne i ochronne, przeglądy okresowe
  • Serwis i bieżącą eksploatację instalacji i urządzeń elektrycznych dla zakładów produkcyjnych, usługowych i handlowych
  • Doradztwo w zakresie redukcji kosztów gospodarowania energią elektryczną
  • Realizację obiektów elektroenergetycznych w systemie „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pracami kontrolno-pomiarowymi, rozruchem i przekazaniem do eksploatacji

Posiadamy wykształcenie kierunkowe elektryczne, uprawnienia budowlane bez ograniczeń oraz wszystkie niezbędne świadectwa kwalifikacyjne. Ponadto biorąc na bieżąco udział w seminariach i warsztatach posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających kompetencje pracowników naszego zespołu w zakresie montażu, obsługi i eksploatacji urządzeń elektrycznych.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala sprostać najtrudniejszym zadaniom. Realizujemy usługi na terenie całego kraju. Jesteśmy elastyczni dopasowując standardy prac oraz ich terminowość i postęp do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wykonane przez nas prace zawsze objęte są wieloletnimi gwarancjami.

Zapewniamy bezpłatną wycenę i fachowe doradztwo.

Współpracujemy jako podwykonawcy z firmami energetycznymi i budowlanymi.

Zapraszamy.